Kombi Tamir Servisi

Kombi Servisi Sektörde Lider olan Antep Kombi Servisi ‘nin uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetinden sizlerde yararlanabilirsiniz.

Kombi Tamir Servisi

Kombide kalıcı bir arıza var ise müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda bilgi alınır. Daha sonra kombi sıcak su ve petek radyatörler test edilir. Kombinin içi açılarak profesyonel cihazlarla ve tecrübeli uzman kadro ile arızalı parça tespit edilir. Müşteriye bilgi verilir.

Kombi cihazınızda oluşacak arıza kodlarını sildirmek ve elektrik voltajı yüzünden arızalanan kombi kartlarını dahi tamir edebiliyoruz. Kombi cihazınızın sağlıklı çalışabilmesi adına en iyi hizmeti sunmaktayız. Kombi arızalarını gidermek bizim işimizdir. Dilerseniz bizlere ulaşarak en iyi şekilde cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.

Müşteri onayından sonra orijinal yedek parça ile değiştirilerek tamir edilir. Tüm arızalar ve sorunlar giderildikten sonra gaz kaçak testi ve menfez kontrol edilir. En son müşteriye işçilik ve parça garantisini bildiren servis formu imza atılarak iş teslim edilir.

kombi-tamir-servisi

Servis Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?

kombi_markaları

Diğer Hizmetlerimiz

Menü