Petek Bakım Servisi

Kombi Servisi Sektörde Lider olan Antep Kombi Servisi ‘nin uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetinden sizlerde yararlanabilirsiniz.

Petek Bakım Servisi

Peteklerinizin kışlık bakımlarını periyodik olarak yaptırdığınızda ısınma giderlerinizden %30 tasarruf edebilirsiniz. Sonbahar mevsiminde peteklerinizin temizlik ve genel bakımları için firmamız Gaziantep de petek bakımıpetek temizleme hizmeti vermektedir. Gaziantep ’de Araban, İslahiye, Karkamış, Nurdağı, Nizip, Şahinbey, Oğuzeli, Şehitkamil ve Yavuzeli bölgelerinde kombi servisikombi bakımıkombi tamiripetek bakımı ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz.

Petek temizliğine kombi bağlantı setinden başlayarak en son radyatör peteğin tesatına kadar tesat boruları dahil kaliteli alman patentli kimyasal temizleme ilaçları ile önce temizleniyor sonra tüm kanallar filtre tortu çamur pislik kir pas bırakmadan söküp alınıyor daha sonra tüm kılcal borular açılıyor sonra tüm kaygan ve Aktif güçlü bir ısı için kaliteli koruyucu kimyasallarla dezenfekte edip tesatı zemin oluşturuyoruz bu işlemler yapılırken ev ofis iş yeri konumuna göre çözüm üretip profesyonel cihazlarla bakım temizlik yapıyoruz temizlik esnasında hiçbir odadan radyatör petek sökmeden eve müşteriye hiç zarar vermeden her hangi bir toz kir pislik tortu tüm kanallar ve filitreler zarar vermeden açılıyor aktifleştirip temizlik ve bakım yapıyoruz. bu bakımın sonucunda aktif ısı ve ısı tasarufu sağlıyorsunuz.

Gaziantep Kombi Petek Temizliği

İş bitimi genel bilgi tüm radyatör petek bakımı bitince havasını alıyor sonra ısı testi ve reklaj ayarı yapıyoruz.

Türkiye’de en çok tercih edilen Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Buderus, Ariston, Etna, Alarko, Blowtherm, Beretta, Isısan, Buhara, Termodinamik, Auer, Raks, Ferroli, E.C.A, Emko, As Royal, İhlas, Fellini, Viesmann markaları ve tüm kombi markaları için yerinde teknik servis ve tamir hizmeti vermekteyiz.

petek-bakim-servisi

Servis Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?

kombi_markaları

Diğer Hizmetlerimiz

Menü