Hakkımızda

Kombi Servisi Sektörde Lider olan Antep Kombi Servisi ‘nin uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetinden sizlerde yararlanabilirsiniz.

Hakkımızda

Profesyonel kadromuzla tüm gaziantep ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Personellerimizin seçiminden, müşterilere hizmet sonrası destek sağlanmasına kadar işimizin her aşamasında özenle ve titizlikle çalışmaktayız..

Petek ve kombiler hayatımızın daha konforlu geçmesine olanak sağlar bu sağladığı faydalar cihazlarla ilgilenilmediğinde bize bazı zaman sağlık bazı zaman maddi bazı zamanda manevi olarak zarara dönüşür zarara dönüşmemesi iç bizler servis hizmeti için sizlerin yanındayız.

Hiç bir marka gözetmeksizin, kombi ve peteklerinizin bakımını, arızasını, montajını yapan firmamız, orijinal yedek parça da sıkıntı çektirmeden yanınızdayız. Her biri alanında uzman kadromuz Gaziantep ili içerisindeki her yere servis hizmeti vermektedir. Geniş hizmet yelpazemiz ve işimize olan saygımızla bizden talepte bulunan müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaşıp hizmet veriyoruz.

Kombi servisliği yapan firmalardan en büyük farkımız stoklu yedek parçamızın olmasıdır. Yedek parça sıkıntısı yaşatmıyoruz ve işimizi dürüst ve seviyeli bir şekilde yapıyoruz. Ayrıca chiller, kömürlü kazan, fueloil kazan ve doğalgaz kazanlarında servisliğini yapan firmamız yedek parça konusunda ve yeni cihaz satışlarında sürekli siz değerli müşterimizin yanındayız.

İklimlendirme

Isıtma ve Soğutma genç yapısı, deneyimli kadrosu ile Gaziantep’te ev ve işletmelere profesyonel çözüm sunmak için kurulmuştur. Hizmet vermeye başladığı günden itibaren tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılayan, dağtes iklimlendirme,son teknolojiye uygun cihaz ve donanımı ile daima en iyiyi sunmuştur. 7/24 teknik destek veren ekibimiz petek ve kombi cihazlarınızda kullanımda ve satışta da müşterilere yardımcı olamak için elinden geleni yapar. Her an ulaşılabilir olan Teknik servisimiz;

  1. Bakım Onarım
  2. Montaj
  3. Söküm Yedek Parça
  4. Ürün satış

konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Servis sektöründe güvenilir adres olmak. Ev ve iş yerlerine çözümcü mantıkla ve sorunsuz hizmet vererek müşteri devamlılığı sağlamak; müşterilerimizle birlikte kurduğumuz bağda güven kelimesini sonuna kadar kullanmak.

Misyonumuz

Kaliteli hizmeti devalı vermek, Müşterilerimizin beklentilerine uygun hareket etmek, Teknoloji ile birlikte donanımımızı yükseltmek, Teknik elemanların öğrenmesine destek olmak, Hizmet verirken temel dürüstlükten sapmamak.

Menü